57 - عکس از منظره آسمان و دریا در هنگام غروب


تقریبا به محض اینکه علم عکاسی برای استفاده عموم مردم کامل شد، هنرمندان و افراد دیگر شروع به دستکاری و ادیت عکس ها  کردند. عکاسان به استفاده از تلفیق یک یا چند عکس برای ایجاد جلوه های طنز آمیز روی آوردند.  دستکاری عکس نیز به سرعت و به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گرفت، زیرا عکاسی در دوران ابتدایی عکاسی چندین محدودیت داشت. نوردهی صحیح در عکاسی چشم انداز های طبیعی اغلب منجر به بروز نور شدید برای آسمان می شد. برای حل این مشکل، عکاسان دو عکس را در هر قسمت با نوردهی متفاوت با یکدیگر ترکیب می کردند. مانند همین عکاسی که در بالا قرار گرفته است که در واقع حاصل تلفیق دو عکس و تکنیک های نقاشی است.

در ادامه تعدادی از عکس های معروف سال های دور (50 تا 1930) را مشاهده می کنید که با استفاده از تکنیک های ساده و بدون بهره از کامپیوتر تصاویر اعجاب انگیز را آفریده اند.

 [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نظافت صنعتی با تجهیزات صنعتی هزارسال سی سالگی اخبار مسکن -ویلا , باغ و منزل roga عواملی که خطر ایجاد زخم های مزمن را بالا می برد مشاوره تحصیل در خارج از کشور | تکیه گاه دانش فانکده - جک و اس و ام اس جدید به وبلاگ بزرگ اتوبوس/ همسفرجاده/ خوش آمدید دانلود رایگان ... آخر دل شدم